Můj příběh

Mou vášní je odemykání lidského potenciálu s pomocí systému Biodanza

Jsem žena, která žije mnohobarevný život dle svých představ. Mám báječného manžela a 2 skvělé syny. Bydlíme na vesnici na Berounsku a je nám hezky.  Pracuji na projektech, které mě baví a rezonují s mým srdcem i duší. Umím naslouchat sama sobě a komunikovat o tom, co potřebuji i o tom, co mi již neslouží. 

Ale vždycky to tak nebylo….

Rozešel se se mnou partner a hodně to bolelo. Navíc jsem zrovna byla na roční stáži v Anglii a nevěděla jsem, čemu se chci pracovně věnovat, až se vrátím.  Připadala jsem si hodně ztracená a zmatená a cítila jsem se osaměle. Nic  mi nedávalo smysl. Bála jsem se, že když navážu nový vztah, opět to skončí špatně. A čemu se mám věnovat profesně? Mám se nechat naverbovat do nějaké mezinárodní firmy a hnát se za kariérou jako to udělala většina mých kamarádů? Ne, to přeci nechci, ale zvládnu to, zařídit si ten život úplně jinak a podle sebe? 

Měla jsem intuitivní pocit, že přeci v životě musí být něco víc…. Hnát se za kariérou nebo za novým partnerem mi nedávalo smysl, ale přesto jsem po tom toužila. Moc jsem si přála potkat toho „pravého“ a zažívat lásku a harmonický vztah. Mým snem byl šťastný život dle mých představ ☺ To jsem ještě netušila, že se to ale má stát úplně jinak, než jak jsem si to malovala já!

O všem rozhodly 2 hodiny na Silvestrovském festivalu osobního rozvoje v Anglii v roce 2008.

Celý můj svět se zvláštním způsobem rozšířil a obohatil. Měla jsem dojem, že jsem se ocitla na místě, kde se pro mě najednou otevíraly nové dimenze a světy. Jako kdybych do této chvíle žila v jedné komnatě nádherného zámku a během těchto dvou hodin jsem objevila další krásné prostory.  Zažila jsem poprvé sílu bezpodmínečné lásky a lidské sounáležitosti. Vůbec jsem neznala ty lidi kolem sebe, ale přitom mi byli velmi blízcí, jako bych se náhle zamilovala do sebe, do lidí a do života. Cítila jsem se plná energie a života, nic nebyl problém, mé srdce bylo otevřené a já byla doopravdy šťastná. Teď a tady. Bez partnera i bez ideální práce. Bylo mi zkrátka nádherně! A to byla má první lekce Biodanzy – Tance Života.

Fascinovalo mě, jak na mě tento systém s názvem Biodanza zafungoval.

Začala jsem se o něj více zajímat a chtěla jsem pokračovat v navštěvování lekcí Biodanzy v Čechách. Ale ouha! Zjistila jsem, že tu žádný facilitátor není.  Mé nadšení bylo ale natolik veliké, že jsem se nevzdala a rozhodla se pozvat učitele ze zahraničí do Prahy a pravidelně organizovat víkendové workshopy. 

Netrvalo dlouho a mé srdce zavolalo, abych absolvovala lektorský výcvik a celý systém Biodanzy začala v Čechách učit. A tak se i stalo. 3 roky jsem vždy 1x za měsíc jezdila do Anglie, abych splnila náročné požadavky na budoucí lektory a v roce 2013 jsem se stala první certifikovanou facilitátorkou systému Biodanza v Čechách. 

Dnes je mou vášní odemykání lidského potenciálu s pomocí Biodanzy. 

Baví mě, když vidím a cítím, jak je možné jednoduše rozproudit naši vitalitu, otevřít srdce a začít více vnímat sám sebe a to, co od života opravdu chceme. Najít v sobě odvahu a sílu to uskutečnit. Probudit svou smyslnost a vášeň pro život a také se naučit plynutí a lehkosti.  

Máme v sobě vrozený velký dar,  na který jsme možná při své cestě životem již zapomněli. Ale nebojte, je stále s námi a stačí ho těmi správnými klíči pomalu odemknout …