Chybí vám láska a blízkost, cítíte se někdy sami a toužíte po změně? 

 

 Chcete být v životě spokojení a naplňovat svůj potenciál? 

 

Podívejte se na video, kde vám řeknu vše podstatné.

Shrnutí informací najdete i dole pod videem. 

Před sedmi lety mi láska i spokojenost chyběla. Pak se mi podařilo odemknout komnaty a světy, o kterých jsem vůbec neměla tušení a nestačila jsem se divit, jaké poklady mi přišly do života. 

Byla jsem tehdy bez partnera, nevěděla jsem, čemu se chci profesně věnovat, byla jsem zklamaná a smutná. Dnes jsem štastně vdaná a mám krásného syna. Věnuji se projektům, které mě velmi baví a naplňují a navíc se nám podařilo strávit letos s rodinou 2 měsíce v Thajsku. 

 

Jsem zakladatelka Biodanzy v Čechách

Jmenuji se Aneta Končulová a mou vášní je odemykání lidského potenciálu s pomocí systému Biodanza.

Jsem první certifikovanou lektorkou tohoto systému v ČR, studovala jsem 3 roky v Anglii. Navíc jsem řadu let působila jako lektorka seminářů osobního rozvoje v organizacích. 

Díky systému Biodanza můžete i vy zažívat  pocity harmonie, uvolnění, lásky, radosti, sounáležitosti a spokojenosti a to již při první lekci!

Co vám přinese účast na lekcích Biodanzy? 

Budete se citít živější a opravdovější, zažijete pocity lásky a štěstí a to díky rozvoji vašeho lidského potenciálu. Ve svém životě začnete realizovat změny, které budou odrazem vašich prožitků. 

Náš lidský potenciál má 5 základních tzv. linií rozvoje:

 • Rozvoj vitality
  Budete mít více energie, radosti a chuti do života. Naučíte se relaxovat.
 • Rozvoj pocitovosti
  Zažijete pocity bezpodmínečné lásky, budete citlivější a vnímavější, a tím se vám zlepší vztahy.
 • Rozvoj kreativity
  Stanete se tvůrcem svého života, vystoupíte z limitujících vzorců.
 • Rozvoj sexuality
  Uvolníte svou základní životní energii a zvýšíte potěšení ve svém životě.
 • Rozvoj transcendence
  Otevřete se mystériu Života, rozšíření své vnímání. Vyzkoušíte odevzdání kontroly a plynutí s proudem.

Co o systému Biodanza říkají účastníci? 

"Hravost, radost, Biodanza mi pomohla vystoupit z hlavy a odprostit se od starostí, zažila jsem uvolnění a blízkost s lidmi - uvědomila jsem si hodně o sobě - své zábrany, touhy, obavy”
Petrabankovní úřednice
“Hodně mě překvapila síla skupinové energie. Aneta naladila krásnou atmosféru a bylo nádherné stát se její součástí. I teď po několika týdnech ve mě stále setrvává silný zážitek z první lekce Biodanzy, což mě mile překvapuje. Mnohem silněji vnímám sám sebe. Netušil jsem,že má Biodanza tak široký,energetický rozsah. Od neskutečně silné sebelásky a lásky k celému světu přes sexualitu do hlubokého nitra sám sebe. Jsem plný těch krásných prožitků a zážitků."
Pavelvoják z povolání
"Bylo to velmi naplňující a intezivní. Byl to pro mne velmi přirozený "návrat ke kořenům", otevření se sobě samé a ostatním. Velice se mi líbila celková myšlenka Biodanzy a přátelská až intimní atmosféra. Seminář Biodanzy bych velmi doporučila, neboť je to velmi uvolňující, přirozené, "otevírající" a netradiční"
Pavlínaučitelka
“Chtěla bych ti poděkovat - že jsem si díky tobě umožňila se znovu opravdově napojit a že jsem poznala a můžu ocenit svoje tělo za to, že mi ukazuje, kdy se cítím sama sebou, napojená a opravdu šťastná. A v neposlední řadě za to, že jsem si dnes během dvouhodinové procházky kolem řeky skrz napojení na svoje srdce umožnila naslouchat tomu, co je pro mě důležité, a umožnila si to i navenek vyjádřit svému okolí.”
Janamarketingová manažerka
"…A pak jsem se přistihla při tom, že se usmívám na cizí lidi v autobuse nebo na ulici, že  mne už tolik nerozčilují různé negativní zprávy, které se na nás hrnou ze všech stran z médií. Že přijímám svůj život pozitivně se vším všudy, co k němu patří. A že jsem konečně přijala smrt mé dcery a znovu si dokážu říct, že žít je přece krásné. Jsem teď hrozně vděčná tomu, že jsem poznala Anetu Končulovou, která hodiny biodanzy vede, a že se mohu každý týden potkávat s lidmi, se kterými je mi dobře a prožívat s nimi ten nádherný pocit vzájemného propojení a sounáležitosti. Prostě je mi při hodinách biodanzy krásně a jsem ráda, že to tak je.”
Lenkalaborantka

Podpořte své zdraví a celkový pocit osobní pohody a spokojenosti

Jen si to představte:  

Cítíte se tak svěže, uvolněně a plni Života. Jak jste vůbec mohli být ještě před 2 hod ve stresu? Tohle je jiný svět. Teď je vše tak krásné, jste v euforii, nic není problém. Tolik báječných lidí kolem vás. Vůbec jste netušili, že se můžete někdy cítit tak propojení a ve spojení.

Víte, že do této lidské tlupy patříte. Máte blízké přátele. Je vám dobře na těle i na duši. Máte radost, že jste si dnes zase o něco více dovolili být sami sebou. Vidíte, že po pár lekcích se již změny zrcadlí ve vašem běžném životě.

Začínáte žít život, po kterém doopravdy toužíte. Už je vám jasnější, co doopravdy chcete, a co musíte změnit a udělat jinak. A jste opět o kousek dál. Je to dobrodružná a zábavná cesta!

Jak probíhá lekce Biodanzy?

Biodanza vznikla v 60.letech v Chile a rozšířila se do celého světa. Autorem celému systému je geniální Rolando Toro. Lekce Biodanzy se nazývají vivencie. Vivencie znamená intenzivní prožívání tady a teď přítomného okamžiku a to je i jeden z hlavních nástrojů, se kterými biodanza pracuje. 

Každou vivencii neboli lekci začínáme krátkým sdílením v kruhu, kde i vysvětlím, čemu se dnes budeme věnovat. Pak necháme slova odejít, po zbytek vivencie už mluvím jenom já a ostatní mají prostor, aby mohli lépe cítit a vnímat sebe, své tělo a svět kolem.

 

 • Následuje série 15-20ti různých cvičení, tanců a pohybů za doprovodu hudby. Každé cvičení má svůj cíl a vazbu k našemu běžnému životu.
 • Hudba je v Biodanze vybírána velmi pečlivě. Na základě vědeckých studií používáme pouze skladby, které stimulují náš nervový systém žádaným směrem v kombinaci s konkrétním pohybem či tancem. 
 • Výběr žánrů hudby je velmi široký – od jazzu, latinskoamerické hudby přes klasiku až třeba po Beatles.
 • Každá lekce je jiná a velmi jedinečná. První část je většinou více stimulační a druhá pomalejší a prohlubující.
 • Některá cvičení jsou individuální, jiná se dělají ve dvojicích či v celé skupině. 
 • Biodanza je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.  Není nutné umět tančit ani být fyzicky zdatný, neučíme se žádné kroky ani taneční choreografie.

Aktuální termíny lekcí Biodanzy naleznete v kalendáři akcí. 

3 roky jsem vždy 1x za měsíc jezdíla do Anglie, abych se mohla stát lektorkou Biodanzy a přinést tento systém do Čech. Každý měsíc jsem do svého vzdělání a spokojenosti investovala 1/4 svých příjmů, ale stálo mi to za to! Vy naštěstí nikam jezdit nemusíte. Maximálně do Prahy nebo mě můžete pozvat a zorganizovat Biodanzu i ve vašem městě :-) Cena jedné dvouhodinové lekce je 300,- Kč. 3 lekce získáte za zvýhodněnou cenu 800,- Kč. 5 lekcí za 1250,- Kč.

První lekce je vždy ochutnávková, dopřejete si krásný prožitek a příjemně se odreagujete. Pro trvalejší změny je žádoucí vtisknout tyto prožitky více do našeho systému.  Proto doporučuji chodit pravidelně alespon 2 měsíce 1x týdně, a pak můžete opravdu vidět vliv Biodanzy na vaši pohodu a spokojenost. 

 • Neumím vůbec tančit, je Biodanza pro mě?
  Rozhodně! Při Biodanze se neučíme žádné taneční choreografie. Biodanza také není spontánní tanec. Je to integrovaný pohyb plný významu. Cvičení, tance a pohyby, které při Biodanze děláme jsou velmi jednoduché, ale v kombinaci s hudbou, skupinovou dynamikou a sekvencí, ve které jsou použity, stimulují náš systém žádaným směrem.
 • Mohu se jako začátečník přidat na jakoukoliv lekci?
  Pokud není uvedeno na webu jinak, tak ano. Lekce na jaře 2016 jsou určeny všem bez rozdílu. V Biodanze navíc není nikdo úplný začátečník, všichni totiž máme zkušenost se životem a Biodanza je hlavně o životě :-)

Když se lekce účastníte úplně poprvé, věřte, že vůbec nic neriskujete. Pokud po skončení Biodanzy budete mít pocit, že lekce nesplnila vaše očekávání, řekněte mi to a já vám ihned vrátím peníze zpět.

Není na co čekat!

Pokud tedy i vy toužíte po tom zažívat pocity harmonie, uvolnění, lásky, radosti a sounáležitosti. 

Pokud chcete načerpat energii, potkat nové přátele, odreagovat se psychicky i fyzicky. 

Pokud máte chuť rozvíjet svůj lidský potenciál...

Jednoduše řečeno:

Pokud s vámi předchozí řádky rezonují, není na co čekat!

Neváhejte a přihlašte se na některou z nejbližších lekcí biodanzy a žijte šťastný život plný radosti a lásky.

Život ve spojení sám se sebou, s druhými i se světem kolem vás.