Chcete už konečně začít žít svůj vysněný život? 

 

Chcete si začít plnit své sny, i ty nejbláznivější?


Toužíte zažívat pocity radosti, 
spokojenosti a čirého štěstí?

 

Počkejte, ale víte vy sami vlastně, po čem ve svém životě NEJVÍC ze všeho toužíte?

Pokud se vám stále nedaří prožívat takový život, ve kterém se budete cítit šťastní, radostní a naplnění, možná jen ještě neznáte svůj pravý směr. Ještě jste neobjevili ten motor, který vás požene vpřed a přinese vám pocit opravdového naplnění.

Já už konečně vím, po čem doopravdy toužím, a plním si své sny!

Vím, co potřebuji, abych mohla žít šťastně. Mám mapu, kterou se řídím, a ráda se s vámi o ni podělím.

Pomohu vám nalézt vaši vlastní mapu a vaše vlastní zdroje ke spokojenému životu.

Dnes se cítím spokojená a štastná. Dělám to, co mě baví a naplňuje, mám skvělého muže a dva krásné kluky s obrovskýma očima :-) 

 

 Ale ještě před pár lety všechno vypadalo úplně jinak.

 

Rozešel se se mnou partner a hodně to bolelo. Navíc jsem zrovna byla na roční stáži v Anglii a nevěděla jsem, čemu se chci pracovně věnovat, až se vrátím.  Připadala jsem si ztracená a zmatená a cítila jsem se osaměle. Nic mi nedávalo smysl. Navíc jsem se bála, že když navážu nový vztah, opět to skončí špatně.

Pak mi náhle otočily život naruby pouhé 2 hodiny prožitkového workshopu. Bylo z toho 3leté dobrodružství hledání, změn a proměn. Výsledek? Můj úsměv na tváři a radost v srdci. Domov, spokojené manželství a mateřství, naplňující práce a vztahy. 

 


Kdo jsem?

 

Jmenuji se Aneta Končulová a mou vášní je odemykání lidského potenciálu s pomocí systému Biodanza. Více než 10 let se věnuji tématu hledání osobní spokojenosti a žití života podle vlastních představ. Vedla jsem stovky seminářů a školení ve firmách i pro jednotlivce na témata osobního rozvoje (komunikace, zvládání konfliktů a stresu apod.).

Jsem zakladatelkou systému Biodanza v Čechách a na svých kurzech učím, jak lépe vnímat sebe, druhé i život kolem nás a opravdu začít žít podle svých představ.

 


A s čím vám teď pomůžu?

Sepsala jsem pro vás e-book Tanec mého života. Tenhle praktický průvodce na cestě za žitím života podle vlastních představ v sobě skrývá:

 • Praktický návod, jak postupovat
  Provedu vás nejdůležitějšími kroky, co si nejprve rozmyslet a pak i udělat, abyste mohli žít život podle svých představ.
 • Uvědomění a procítění toho, co doopravdy chcete
  Často není problém to, že něco neděláme, ale že neděláme tu správnou věc. Dnešní společnost umrtvuje naši schopnost cítit a možná nedokážeme rozlišit to, co doopravdy chceme. Děláme zejména to, co chtějí druzí a co se od nás očekává.
 • Mapu rozvoje 5 pilířů spokojenosti
  Seznámíte se s 5 pilíři spokojenosti a dozvíte se, jak je rozvíjet. V rámci každého pilíře vám doporučím 3 konkrétní oblasti, na které se můžete zaměřit. Celkem budete rozvíjet 15 základních dovedností a schopností. Vytvoříte tak úrodnou půdu, do níž budete zasévat semínka svého vysněného života.
 • Návod, jak zvládnout překážky na cestě
  Dozvíte se o nejčastějších překážkách v naší mysli a také v našich emocích. Naučíte se s nimi pracovat.
 • Dlouhodobé výsledky
  E-book je plný praktických cvičení a úkolů pro vaši mysl i tělo. Při důkladném zpracování docílíte toho, že změny nebudou jen dočasné, ale doopravdy se vám „zapíší do systému“.

Co říkají první čtenáři e-booku? 

Tento e-book je proste šupa.:) Je nadupaný teóriou ale aj množstvo krásnych cvičení, ktoré človeku naozaj lezú "pod kožu". Aj pre ľudí, pre ktorých je ťažké pracovať so svojou psychikou a niečo vo svojich nastaveniach meniť, je tu skvelá cesta cez krátke ale úžasné fyzické cvičenia.

E-book mi pomohol ujasniť si mnohé veci vo svojom živote a pomohol mi mnohým veciam porozumieť. Len chcem dodať, že to nie je e-book na jedno rýchle prečítanie. Je v ňom toľko múdrosti a krásy, že sa k nemu budem ešte niekoľko krát vracať.

A ešte niečo...aj keď mám hudbu veľmi rada, nikdy som nezažila, aby sa tak hlboko dotkla môjho srdca.:)
Danka Fajerováškoliteľka a trénerka, www.dankafajerova.sk
Mám za sebou velmi náročné období. Při čtení e-booku a při praktických cvičeních, kterých je e-book plný, jsem měla spoustu AHA momentů, došlo mi, co vlastně od života chci, po čem toužím, a co v životě nerealizuji. Ujasnila jsem si, kde jsem teď a rozhodla jsem se pro změny. Už vím, jak by měla vypadat moje další cesta.

Díky cvičením a bonusům k e-booku jsem začala vnímat svoje tělo a cítit jeho impulzy, začínám si život více užívat. E-book bych doporučila všem, kteří si se svým životem také nevědí rady, nebo jen mají pocit že jim něco chybí.
Marcela Švadlenková fashion terapeutka
Tenhle e-book na mě měl jeden zásadní efekt: Chci vyzkoušet Biodanzu naživo!:-)  Upřímně jsem předtím vůbec netušila, co od něj mám čekat. „Danza“, to bude asi něco o tancování, myslela jsem si. No, to sice je, ale ne tak, jak by se mohlo zdát.

Vyzkoušíte si desítky praktických cvičení, díky kterým si uvědomíte spoustu věcí o sobě a o svém životě. Zatančíte si se svým životem desítky pomyslných tanců od romantického walzu až po skotačivý kozáček. Všechny si je užijete na maximum a zjistíte, jaké to je, tančit se svým životem v dokonalém souladu.

Nejvíc mě nadchlo, jak je to celé prakticky pojaté. Jsem člověk, který všechno rád zkouší v praxi a na vlastní kůži. Pokud to máte taky tak, budete nadšení a práce s e-bookem vás bude navíc i neskutečně bavit.
Lucie KoubekLíný copywriter, www.linycopywriter.cz
Vďaka ebooku som ešte lepšie pochopila prepojenie duše a tela a naučila sa znovunadobúdať toto spojenie v dennom živote. Ebook sa mi veľmi dobre čítal a okrem teoretických informácií je nabitý praktickými cvičeniami na prácu so svojou mysľou aj telom. Úplne skvelá kombinácia.

Ebook odporúčam každému, kto cíti túžbu viac vnímať svoje telo a má rád jednoduché avšak veľmi praktické metódy. Je tiež skvelým pomocníkom pri identifikovaní dier, ktoré vás brzdia vo vašom ďalšom vývoji v živote.
Michaela PisoňováKoučka štýlu, www.pimi.sk

Jaké by to asi bylo...

Představte si tu radost, když se ráno probudíte a víte, že vás čeká den, jaký jste si vysnili.

Víte, že jste na té správné cestě. Ano, vše nemůže být ideální a už vůbec ne hned teď, ale vy v sobě pociťujete klid a tetelíte se vnitřní radostí, protože víte, že jdete svým směrem a že vše je v pořádku.

Máte chuť tančit, jste plni energie a těšíte se na dnešní den. Je vám blaze na těle i na duši…

Cena tohoto e-booku je 690 Kč.

 

Je to taková cena, aby byla přijatelná pro každého, kdo chce na své cestě udělat skutečné změny, ale zároveň natolik vysoká, aby vás trochu motivovala jít do praxe a nezůstat jen u čtení. Protože teorie ještě nikomu žádné koláče nepřinesla, znáte to. ☺

Ještě pořád vám to přijde nějak hodně? Něco vám teď povím.

Moje cesta za vysněným životem trvala 3 roky. Celou tu dobu jsem platila pravidelně 1/4 svého měsíčního přijmu. Dojížděla jsem na víkendové vzdělávací semináře do Anglie a absolvovala 3letý výcvik pro lektory Biodanzy. Ano, investovala jsem statisíce, ale věřím, že to stálo za to, protože teď mohu část předat i vám alespoň touto formou a to za naprostý zlomek ceny.

Už asi tušíte, že změny se samy od sebe a bez investic dít nezačnou…A tenhle e-book stojí jen 690 Kč.  :-)

Co přesně tedy v e-booku najdete?

 • Více než 19 000 slov rozdělených do 108 stran přehledného textu
 • 7 kapitol
 • teorii k 5 pilířům spokojenosti a jejich rozdělení do 15 konkrétních dovedností a schopností
 • 15 prožitkových cvičení s doprovodem hudby pro rozvoj konkrétních dovedností
 • více než 15 sérií sebekoučovacích otázek pro zamyšlení
 • 9 praktických cvičení pro uvědomění, co v životě doopravdy chcete
 • 2 bonusové prožitkové videolekce v délce 64 min celkem

A co tím získáte pro sebe?

 • Jasný záměr na své cestě
  Ujasníte si, jaké hodnoty a cíle jsou pro váš vysněný život důležité.
 • Motivaci pustit se do akce
  Objevíte spoustu skvělých důvodů, proč nezůstat sedět a vyrazit vpřed.
 • Sebepoznání
  Díky praktickým cvičením se o sobě dozvíte spoustu nových věcí.
 • Nové příležitosti
  Odhalíte ve svém životě nové a možná i netušené možnosti.
 • Život podle svých představ ☺
  Konečně začnete žít takový život, jaký jste si vždycky přáli.

K e-booku jsem pro vás navíc připravila tyto skvělé BONUSY v celkové hodnotě 600 Kč.

 

Získáte je ode mě zcela ZDARMA. 

 


BONUS č.1 - VIDEOLEKCE - Uvolnění 

Prožitková lekce v délce 32 minut inspirovaná Biodanzou. Podpoříte uvolnění ve vlastním těle, začnete rozpouštět chronická napětí.  

Hodnota lekce: 300 Kč, pro vás  ZDARMA

 

BONUS č. 2 - VIDEOLEKCE - Pocitově-motorická integrace

Prožitková lekce v délce 32 minut inspirovaná Biodanzou. Obsahuje sérii cvičení za doprovodu hudby, které stimulují náš organismus k propojení cítění a dělání, tzv. pocitově-motorické integraci, která je naprosto zásadní pro žití života podle vašich představ.

Hodnota lekce: 300 Kč, pro vás ZDARMA


Možná vás ještě napadá:

Takových e-booků, které mění životy, se v poslední době vyrojilo jako hub po dešti. V čem je zrovna tenhle e-book jiný?

Jsem první certifikovanou lektorkou Biodanzy – Tance Života v Čechách. Teď už mám jednu kolegyni, která studovala v Německu, ale jinak v Čechách znalosti tohoto systému budete hledat velmi těžko. Přináším vám tedy jedinečné know-how a pohled na věc.


Navíc vše kombinuji se svou mnohaletou praxí ve vzdělávání dospělých, tj. v e-booku najdete kombinaci tradičního přístupu (hledání osobních hodnot, vize apod.) a zároveň nový pohled na 5 oblastí rozvoje našeho lidského potenciálu.


Jedinečná je také praktičnost tohoto e-booku. Nabízí řadu cvičení pro integraci vašich uvědomění do běžného života. Nejde mi totiž o to vás pouze inspirovat, ráda bych, abyste změny ve svém životě i aplikovali. A k tomu potřebujete zapojit nejen mysl, ale hlavně tělo!

Přečtu si váš e-book a změní se mi život? :-)

Ne! Bohužel vám musím na rovinu říci, že pouhé přečtení vám pravděpodobně stačit nebude. E-book není pro lenochy. :-) Pro změnu je potřeba něco vykonat. Nabízím spoustu inspirace a cvičení, ale ta nestačí jenom přečíst, doporučuji vám je opravdu udělat. Zodpovědět si na sebekoučovací otázky v pracovním sešitě, pustit si bonusové videolekce, vyzkoušet doporučená cvičení. Pak je změna nejen možná, ale i vysoce pravděpodobná. Pokud máte chuť nejen číst, ale i konat, jděte do toho! :-)

A co když e-book nesplní má očekávání?

Za svou prací si stojím, snažím se nabídnout to nejlepší, co nyní umím. Pokud ovšem po přečtení e-booku a vyzkoušení videolekcí zjistíte, že vám nepřinesl vůbec nic nového a užitečného, napište mi do 30 dnů od zaplacení a já vám peníze vrátím zpět. Vaše spokojenost je pro mě důležitá.

„Život není problém k řešení,

ale mystérium k žití!“ 

To je můj oblíbený citát od indického mystika Osha. Naprosto s ním souhlasím. Není nutné topit se v problémech, zoufat nad životem. 

Svůj život si můžete užívat naplno, ne ho jenom „přežít“. Život je nádherný dar!

Je jen a jen vaší volbou, jak se postavíte k příležitostem, které před vámi stojí. A jedna taková se vám tu právě nabízí. ;-) Pokud chcete pošťouchnout k akci, inspirovat se a už konečně začít žít život svých snů, dopřejte si e-book Tanec mého života – Praktický průvodce jak žít život podle svých představ právě teď. Protože život je TEĎ, ne zítra, ani za týden. ☺