Kalendář akcí

Vivencie a semináře Biodanzy pod vedením Anety Končulové

Biodanza kurz - 2 x 6 lekcí, Beroun (03-06/2018)

Biodanza je celostní systém rozvoje. Její metodologie je založena na intenzivních prožitcích přítomnosti, které přicházejí prostřednictvím hudby, pohybu a setkávání ve skupině. Vznikla v 60.letech v Jižní Americe a rozšířila se do celého světa. Založil ji profesor Rolando Toro. V překladu znamená Tanec života. Náš lidský potenciál má 5 základních tzv. linií rozvoje - vitalitu, kreativitu, sexualitu, pocitovost a transcendenci. Při lekcích Biodanzy tyto oblasti rozvíjíme a stimulujeme, což vede k celkovému rozkvětu naší osobnosti, pocitu naplnění, spokojenosti, radosti a lásky. Jednoduše řečeno - Biodanza je dobrodružství, které vás vtáhne do Života!

Cyklus 6 lekcí - jaro 2018 v Berouně

  • první lekce je ukázková a zároveň i 1. lekcí celého cyklu. Můžete si přijít nezávazně vyzkoušet (cena 250,- Kč), rezervace předem nutná 
  • lekce 1x týdně, vždy ve čt 20-22hod
  • KDE: Beroun, Studio Kala -  Na Příkopě 1/6, Beroun, www.studio-kala.cz 
  • KDY: 1.cyklus: 22.3, 29.3., 5.4., 19.4., 26.4 a 3.5.  2. cyklus: 10.5., 17.5., 24.5., 31.5., 7.6. a 21.6. (ČT 20-22hod) 
  • CENA: 1500,- Kč (za 1 cyklus - tj. 6 lekcí)

REGISTRACE - pouze přes studio Kala - ZDE >>> 

(https://studio-kala.webooker.eu)

Seminář vede: 

Philippe Lenaif

Víkendový workshop - 16.-18. března 2018

Cesta do srdce tranzu

Tančit v tranzovním stavu nám pomáhá osvobodit naši duši z vězení ega, umožňuje nám propojit se s božstvím uvnitř nás a dovoluje nám prožít jiné dimenze. 

Tranz nás přivádí do kontaktu s těmi dimenzemi nás samých, které pulzují významnou život darující energií. Také nám umožňuje jít za naše omezující identifikace.

Slovo tranz etymologicky pochází z latinského “transire” - transit, transport, přechod z jednoho stavu do druhého. Běžný význam je “změna stavu vědomí”.

Stádia “vstoupení do tranzu” nebo “přechodu do tranzu” se vztahují k psycho-fyziologickému mechanismu, ve kterém člověk odevzdává sebe určitým externím či interním podmínkám, aby vstoupil do jiného stavu vědomí. 

Praktikování tranzu je univerzální a “jednoduše” odpovídá na naši přirozenou možnost tvarovat fungování našeho vědomí a nervového systému. 

Tranzovní stavy jsou vždy doprovázeny neurovegetativními a kinestetickými změnami. 

Tranz je doprovázen změněnými stavy vědomí, které mohou být lehké i hluboké, jemné nebo intenzivní, mírumilovné nebo vitální, sebejisté nebo nahánějící strach…

 

V bezpečném prostředí Biodanzy můžeme prožít různé formy tranzu a vychutnat si všechny jeho přínosy, pokud se tanečník cítí jistě a odevzdá se volání své duše. 

Během tohoto workshopu budeme objevovat jemnější i hlubší typy tranzu. 

 

Philippe Lenaif

je původně inženýr, více než 30 let pracoval jako projektový manažer ve velké mezinárodní společnosti. 

Absolvoval výcvik v psychoanalýze, Eriksonově hypnoze. Je NLP Master Practitioner a ředitel školy Biodanzy v Soignies. Workshopy Biodanzy a šamanské ceremonie vede už více než 20 let. 

Phillippe je také hudebník a zpěvák, byl iniciován jako Posvátný perkusionista v mediální tradici Umbanda v Brazílii. Je to expert na změněné stavy vědomí, tranz posedlosti a šamanské léčení. 

V současnosti se zabývá vývojem posvátného léčivého tance Mahorikatan. 

Je to autor tří knih o šamanismu a právě vydal své druhé CD “Oceány a andělé” - více informací a nahrávky k poslechu na www.coregane.org

Organizační informace: 

Seminář se koná na polosamotě Buchov (www.buchov.cz)  Adresa: Buchov 3, 257 01 Postupice. 

Začatek v pátek v 18h a konec v neděli odpoledne (přesný čas ukončení záleží na lektorovi a vývoji víkendu - cca mezi 14-17hod). První jídlo je večeře v pátek a poslední společné jídlo je oběd v neděli. 

Příjezd a registrace v pátek 17-18h. Od 18h večeře. V 19:30 začínáme program.

Cena za lektorné: 3.500 Kč (při registraci a platbě do 9. února), poté 3.900,- Kč (platí se předem na účet)

Cena za ubytování a stravu: (platí se v hotovosti na místě) - 1 400,- Kč (při spaní na posteli) a 1 200,- Kč (při spaní na matraci). Přednostně ubytováváme na pokojích a postelích a poté na matracích. Sociální zařízení je společné na patře. 

UPOZORNĚNÍ - Seminář není vhodný pro začátečníky! Je nutné mít zkušenosti s Biodanzou (pravidelné lekce nebo účast na některém předchozím víkendovém workshopu). 

Seminář probíhá v angličtině a bude tlumočen do češtiny.

Přihlášení na seminář

BIODANZA FESTIVAL - 25.-29.7. 2018

Konečně i v Čechách!

Jedinečný Biodanza festival: 4 letní dny, 5 lektorů, koncert, party, odborné přednášky a mnoho dalšího...

Více informací a registrace na:

www.biodanzafestival.cz 

Víkendové workshopy Biodanzy 2017 a 2018

Na rok 2017 a 2018 máme již naplánováno několik zajímavých víkendových workshopů se špičkovými lektory Biodanzy ze zahraničí. Více informací naleznete na této stránce průběžně.

Termíny jednotlivých Biodanza víkendových workshopů s předními zahraničními lektory:

2017

31.3 - 2.4. 2017 -  Prof. Dr. Marcus Stück (Německo) - Praha, Studio Itaka - Už proběhlo

14. - 16. července 2017 - Antonio Sarpe (Brazílie) - Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí - Už proběhlo

7. - 8.října 2017 - Adriana Pinto (Peru) - Praha - Už proběhlo

24. - 26.listopadu 2017 -  Carlos a Rakel (Argentina) - Praha - Už proběhlo

2018

16 - 18. března 2018 - Phillipe Lenaif (Belgie) - Centrum Buchov, Postupice - Registrace otevřeny

1. - 3. června 2018 -  Unni Heim (Norsko) - místo bude upřesněno

25.-29.července 2018 - Biodanza festival - Kubasova chalupa - registrace otevřeny: www.biodanzafestival.cz 

23. - 25. listopadu 2018 - Jose a Irene (Portugalsko) - místo bude upřesněno

 

Pokud chcete, abychom vám dali vědět ihned po spuštění registrací, přihlašte se prosím  ZDE: 

( Pozn. Svým přihlášením se k ničemu nezavazujete, pouze vyjadřujete zájem o více informací. Dáme vám vědět, až budou otevřené registrace atd., neunikne vám tedy např. zvýhodněná cena za včasnou registraci.)

 

Předběžný zájem o workshopy

 

Asi jste si všimli, že je na této stránce nyní nějak více prázdno, než je pro mě obvyklé :-) Je to z toho důvodu, že se mi 18. března 2017 narodil další syn Matěj, a tak nyní budu mít kratší pauzu ve vedení seminářů. Pokud to půjde, ráda se částečně vrátím na podzim 2017.  Určitě vám dám včas vědět! Nejnovější info bude vždy tady na webu a také vám pošlu email (přihlašte se do mé databáze, např. stažením e-booku zdarma). 

Co můžete dělat v mezidobí? Myslela jsem na vás a připravila jednu velkou lahůdku! Mrkněte SEM >>>